Елементи декору весільної сукні

назад до блогу
15:39, Червень 13, 2019

Сучасне весільне плаття потребує використання оригінальної “родзинки”, яка зможе зробити його більш цікавим і стильним. Як декор дизайнери використовують всілякі елементи – починаючи від блискучих каменів, і закінчуючи ексклюзивним декором на замовлення.

Різновиди декору весільних суконь

Декоративні елементи підкорюють своєю різноманітністю і можуть бути абсолютно різних видів: атласні, вишиті, мереживного типу, з додаванням біжутерії або креативним орнаментом.

мереживоЗа способом виготовлення весь декор прийнято класифікувати на дві великі категорії:

  • Вишиті елементи, які додатково можуть бути прикрашені вручну різними декоративними деталями – стразами, бісером, бусинками тощо.
  • Не вишиті, які представляють собою окремий пришитий елемент.

 

За допомогою таких аплікацій вдається зробити абсолютно будь-яке вбрання нареченої більш загадковим, цікавим, неповторним і розкішним.

На сьогоднішній день неможливо уявити, що сучасна весільна сукня представлена без використання окремих декоративних елементів, які є невід’ємною частиною образу нареченої.

Модні декоративні елементи: що популярно в цьому сезоні?

wedding dressОбираючи декор весільної сукні, необхідно керуватися власними уподобаннями і не забувати звертати увагу на світові тренди. Сьогодні дизайнери пропонують величезну кількість різноманітних варіантів для стильного оформлення сукні:

  1. Вишивка. Національна символіка поступово стає все більш актуальною, заповнюючи модні покази. Вишиті весільні сукні представлені в різних фасонах і колірних варіаціях.
  2. Весільні сукні з мереживом – це ніжний, загадковий і, в той же час, оригінальний образ нареченої. Мереживо може бути виконане в одній кольоровій гамі з сукнею і фатою, або відрізнятися відтінком – бути темнішим, або, навпаки, більш світлим.
  3. Використання каменів, бісеру та намистин. Всі ці елементи повинні бути присутніми в оптимальній кількості. Перебір розсипу блискучих каменів порушує повну гармонію при створенні легкого образу нареченої.

 

Використання декоративних елементів для весільного плаття – це сучасний must have, який вважається важливим доповненням для кожної дівчини. Різноманітність модельного ряду допоможе дівчині обрати ідеальний варіант своєї мрії. Крім того, завжди є можливість застосування допоміжного декору, який окремо нашивається на плаття.