Ранок нареченої: з чого почати найважливіший день?

назад до блогу
14:25, Серпень 30, 2019

Ранок нареченої починається з організації фотозйомки, яка вважається ідеальним презентом для свого коханого чоловіка. Адже це початок хвилюючого дня, який буде наповнений емоціями і позитивними враженнями. Саме тому потрібно починати ранок з хорошим настроєм, зарядитися енергією і розслабитися.

В процесі фотосесії професійний фотограф зможе відобразити обов’язкові моменти підготовки до весільної церемонії, такі як пробудження дівчини, макіяж, зачіску і примірку весільної сукні. Щоб все пройшло максимально успішно і комфортно для нареченої, важливо врахувати кілька нюансів.

Вибираємо місце для фотосесії

Підготовка до весілля і проведення фотосесії грає важливу роль в процесі створення майбутнього весільного фотоальбому і відеоролика. Щоб отримати якісні знімки, запропоновано відразу два варіанти розвитку подій:

  1. Фотосесія в готелі. Дівчина може не проводити в готелі всю ніч, а приїхати тільки вранці. Це особливо важливо для пар, які не планують залишатися на першу шлюбну ніч в готелі, а хочуть поїхати додому. Багато готелів пропонують парам приємний бонус – ранній заїзд і пізній виїзд з номера. Почати святковий день допоможе чашка гарячого капучіно і солодкий десерт.
  2. Фотосесія будинку. Потрібно заздалегідь вибрати кімнату і локацію, де вийдуть найяскравіші і ефектні фотознімки. Необхідно підготувати розкішну постільну білизну, використовувати всілякі декоративні деталі при оздобленні інтер’єру, живі квіти. Фотограф починає зйомку з самого пробудження нареченої, її сніданку і зустрічі подружок.

 

Оригінальне вбрання для фотозйомки

На весілля кожна дівчина підбирає зручний і стильний комплект білизни, однак далеко не завжди ця білизна може бути використаною під час проведення фотосесії. Дуже часто наречені вибирають легкі комбінації, різні комбінезони або халатики з весільною атрибутикою. Досить креативні знімки виходять, коли наречена вибирає милу піжаму з різнокольоровими малюнками.

Найголовніше пам’ятати – підібрана річ повинна підійти по фасону і нареченій в ній повинно бути максимально комфортно позувати. Під такі характеристики підходять комплекти, пошиті з ніжного шовку – цей матеріал приємний на дотик і практично не відчутний на тілі.

Збори нареченої

Заключний етап фотозйомки під назвою «Ранок нареченої» – це робота стилістів та візажистів, які фарбують дівчину і роблять зачіску. Після цього фотограф зробить пару знімків нареченої в халаті, піжамі або комбінації, але вже з макіяжем, зачіскою та фатою. Оригінальні знімки виходять на ліжку, де помістяться всі подружки нареченої.

Останні фотографії дівчини – в сукні. Весільну сукню фотограф знімає з різних ракурсів окремо, а потім – коли наречена вже вбралася і готова зустрічати свого майбутнього чоловіка. Весільну сукню з довгим шлейфом можна фотографувати в коридорі готелю, де матеріал вдасться красиво розкласти по всій довжині.