Що таке камерне весілля і як його організувати?

назад до блогу
13:36, Серпень 28, 2019

Камерне весілля – це захід, розрахований на невелику кількість людей. Під таким святом прийнято розглядати весільну церемонію, на якій будуть присутні тільки рідні і близькі люди.

Велика кількість грошей, які потрібно вкласти в розкішне весілля на 100 персон і більше, є головною причиною відмови молодих від подібних свят. Щоб не відмовляти собі в організації власного свята любові, можна скористатися ідеєю камерного весілля.

Організація такого весілля практично нічим не відрізняється від стандартного заходу: потрібно підібрати дату і подати заяву в ЗАГС.

Вибір майданчика для церемонії одруження

маленьке весілля на природіМаленьке весілля передбачає під собою невелику кількість гостей. Оптимальна кількість – до 15 осіб. Нехай це будуть найближчі та найрідніші для вас люди.

Існує кілька варіантів відповідних майданчиків:

  • Кафе і ресторани, в яких передбачені маленькі зали для подібних урочистих подій. Однак зазначають важливий мінус – часто ресторани здають відразу кілька невеликих залів під різні свята. Це подарує дискомфорт нареченій, нареченому і гостям в цілому.
  • Заміські парки, садиби і комплекси. Плануючи підготовку до весілля найкраще відразу віддати свою перевагу святу на природі, якщо дозволяють погодні умови. Головне – підібрати місце, яке в повній мірі відображає стилістику і задумку весільного заходу.

Камерний формат торжества все частіше вважають кращим закохані, які організовують весілля за кордоном.

Запрошення на весілля

Щоб не витрачати зайві кошти на створення запрошень, можна скористатися сучасними методами – соціальні мережі або мобільний зв’язок.

Таким чином, наречений з нареченою можуть відразу отримати відповідь від гостей, щоб точно розраховувати на певну кількість людей.

Камерне весілля: обираємо декор

Камерний формат – це відмова від виїзної церемонії. Навіть якщо молодята вибирають стандартний розпис в РАЦСі, від букета нареченої не варто відмовлятися. Адже саме він є одним з головних атрибутів нареченої.

камерне вісілля

Вбрання нареченої

Весільний салон пропонує велику різноманітність нарядів, які відрізняються вартістю і дизайном. Кожна дівчина мріє відчути себе принцесою на своєму святі і приміряти весільні сукні. Тому не варто економити і відмовлятися від фати і сукні, щоб зберегти бюджет.

Асортимент салону представлений всілякими моделями: тут є пишні і розкішні «королівські» наряди або стильні вечірні сукні.

Ведучий

Незалежно від того, де знаходиться майданчик для святкування, яку кількість гостей запрошено – присутність ведучого є ще однією обов’язковою умовою. Адже саме від професіоналізму цієї людини безпосередньо залежить атмосфера на святі і настрій кожного гостя. Тому, щоб не довелося нудьгувати, потрібно довіритися професіоналу своєї справи і запросити його на торжество.